Послуги хімчистки авто та поліровки кузова в м. Луцьку

    Кенго Трафік Мастер   Легкова
Хімчистка салона від 600 грн. 800 грн. 800 грн. від 1200 грн.
Поліровка кузова від 1500 грн. 1900 грн. 2300 грн. від 2800 грн.

Бажаєте дізнатись більше, чи поставити запитання, щодо послуг по хімчистці авто та поліровки кузова? – напишіть нам чи зателефонуйте (+380 93 170-72-12)! Під час спілкування ми  обговоримо всі умови, уточнимо усі нюанси.

Митні послуги

Ми пропонуємо повний комплекс послуг з митного оформлення вантажів.

У штаті компанії працюють митні брокери з стажем роботи більше 10 років, які здатні професійно виконувати завдання з митного оформлення вантажів в м.Луцьку та м.Рівному.

У нас є ліцензія на здійснення митно-брокерської діяльності на території України.

Що включають в себе митні послуги

Важливо, що ми пропонуємо своїм клієнтам повний комплекс митних послуг, який включає в себе, серед іншого, таке:

 • консультації з питань митного оформлення вантажів, а також з інших питань, пов'язаних з цим;
 • розрахунок вартості митного очищення вантажів, планування кошторису витрат по вантажу;
 • оформлення попередніх митних декларацій (ПМД) і попередніх повідомлень;
 • розмитнення вантажів в будь-яких режимах - імпорт, експорт, транзит;
 • оформлення і заповнення CMR, ТТН, CARNET TIR та інших необхідних документів;
 • в індивідуальному порядку - організацію отримання дозволів на ввезення, сертифікатів на продукцію, а також інших документів, які можуть знадобитися для успішного проходження митниці;
 • якщо необхідно,  юридичний супровід та захист інтересів клієнта в державних органах.

 
Як проходить митне оформлення

Якщо Вам потрібно митне оформлення м.Луцьку, ми із задоволенням його надамо. Для того, щоб митне оформлення було максимально швидким і пройшло гладко, на першому етапі вам необхідно звернутися в представництво нашої компанії і надати всі відомості про вантаж:

 • походження вантажу;
 • найменування всіх товарів, які входять до вантаж;
 • розміри партій, загальна вага;
 • всі супутні документи, оформлені в країні, де вантаж закуповувався і формувався;
 • якщо необхідно, спеціальні документи на деякі категорії товарів (ліцензії, дозволи тощо.).

 
Митне оформлення вантажів: етапи

Коли всі документи і відомості про вантаж у брокера на руках, він може приступати до безпосередньої процедури митного оформлення вантажу. Починається митне оформлення з заповнення всіх необхідних форм та інших документів, які вимагає українська митниця. Це один з найважливіших етапів, адже найменша помилка в документації може призвести до того, що доведеться все починати спочатку. Перелік документів може відрізнятися для різних типів товарів. Крім того, він залежить від країни, звідки вантаж був імпортований. Наші досвідчені брокери перевіряють наявність і правильність заповнення всіх документів, при необхідності отримують дозвільні документи. Далі документація разом з вантажем надається в митні органи для оформлення. Після перевірки документів, вантажу, сплати всіх необхідних податків, вантаж вважається легально ввезених і може використовуватися на території України. При постійній співпраці з нашою компанією багато процедур узгодження документів і комунікація з клієнтом спрощуються до розуміння один одного з півслова, при цьому участь клієнта в підготовці документів не обовязкова.

Митні послуги в Луцьку: переваги

Якщо ви звернетеся за митними послугами в нашу компанію, ви отримаєте цілий ряд переваг, які суттєво спростять проходження митниці. Ми можемо це гарантувати, грунтуючись як на власному багатому досвіді надання митно-брокерських послуг, так і на професіоналізмі всіх наших співробітників. Довіривши свій вантаж нам, ви отримаєте:

 • мінімізацію ризиків того, що співробітники митниці захочуть підняти закупівельну вартість товару, що може призвести до значного збільшення витрат;
 • найадекватніші ціни за митні послуги в Луцьку: завдяки гнучкій ціновій політиці ми пропонуємо кожному клієнтові зручні та вигідні умови співпраці;
 • увага до дрібниць, що в кінцевому підсумку знизить до мінімуму можливі проблеми на митниці, заощадить ваші нерви і кошти;
 • митний брокера - відразу готовий допомогти з вантажем за місцем його прибуття і попередньо надати Вам консультацію по телефону.

Бажаєте дізнатись більше про митні послуги, що надають наші брокери? – напишіть нам чи зателефонуйте (+380 93 170-72-12)! Під час спілкування ми  обговоримо всі умови, уточнимо усі нюанси.

Доставка авто з Європи

Коли ви є власником автомобіля, який придбали у країнах Євросоюзу але не знаєте, як доставити авто з Європи на територію України – ми вам в цьому  допоможемо. Наша команда надає послуги із транспортування будь-якого автомобіля, мотоцикла, чи просто малогабаритного вантажу з Франції, Німеччини, Бельгії, Нідерландів, Данії, Польщі та інших країн в Україну. За короткий термін, якісно та за помірну ціну, доставимо авто з Європи за вказаною  адресою. Що стосується оформлення документів на митниці, беремо на себе вирішення  і цього питання.

Професійна доставка вашого транспортного засобу

Ми володіємо спеціальними транспортними лафетами та вантажівками, якими здійснюємо перевезення. Терміни та вартість доставки автомобіля залежить від марки і моделі, його місця перебування та адреси, куди буде здійснена доставка.

Бажаєте дізнатись більше, чи поставити запитання, щодо доставки авто з Європи? – напишіть нам чи зателефонуйте (+380 93 170-72-12)! Під час спілкування ми  обговоримо всі умови, уточнимо усі нюанси.