Додаткові послуги

Послуги хімчистки авто та поліровки кузова в м. Луцьку

    Кенго Трафік Мастер   Легкова
Хімчистка салона від 600 грн. 800 грн. 800 грн. від 1200 грн.
Поліровка кузова від 1500 грн. 1900 грн. 2300 грн. від 2800 грн.

Бажаєте дізнатись більше, чи поставити запитання, щодо послуг по хімчистці авто та поліровки кузова? – напишіть нам чи зателефонуйте (+380 93 170 7214)! Під час спілкування ми  обговоримо всі умови, уточнимо усі нюанси.

Доставка авто з Європи

Коли ви є власником автомобіля, який придбали у країнах Євросоюзу але не знаєте, як доставити авто з Європи на територію України – ми вам в цьому  допоможемо. Наша команда надає послуги із транспортування будь-якого автомобіля, мотоцикла, чи просто малогабаритного вантажу з Франції, Німеччини, Бельгії, Нідерландів, Данії, Польщі та інших країн в Україну. За короткий термін, якісно та за помірну ціну, доставимо авто з Європи за вказаною  адресою. Що стосується оформлення документів на митниці, беремо на себе вирішення  і цього питання.

Професійна доставка вашого транспортного засобу

Ми володіємо спеціальними транспортними лафетами та вантажівками, якими здійснюємо перевезення. Терміни та вартість доставки автомобіля залежить від марки і моделі, його місця перебування та адреси, куди буде здійснена доставка.

Бажаєте дізнатись більше, чи поставити запитання, щодо доставки авто з Європи? – напишіть нам чи зателефонуйте (+380 93 170 7214)! Під час спілкування ми  обговоримо всі умови, уточнимо усі нюанси.